השכרת לימוזינה והסעות VIP

 

תגיות: לימוזינה לימוזינה VIP


השכרת לימוזינה לבר מצווה

 

בבואכם לארח לקוח או קולגה שהגיעו לצורך כנס מקצועי, יום עיון, פגישת עבודה חשובה או פשוט לביקור עסקי בארץ, אתם מעוניינים להעניק להם שירות VIP ויחס אישי ומקצועי. אתם דואגים לסעודות טובות, בתי מלון יוקרתיים, לכך שהם ירגישו הכי נוח בעולם גם רחוק מהבית.
השכרת לימוזינה והסעות VIP היא בדיוק מה שחיפשתם כדי להרשים את הלקוחות או השותפים האסטרטגיים שלכם: השכרת רכבי יוקרה, לימוזינות, ג'יפים שיאספו אותם מבית המלון או ישירות משדה התעופה לבית המלון ויסיעו אותם מפגישה לפגישה בתאם ללוח זמנים שנקבע מראש תוך שמירה על אווירה אקסקלוסיבית ורגועה. 
בלימוזינה המרווחת יוכלו הלקוחות להתרענן, להירגע, לשתות יין טובה, לשמוע קצת מוסיקה או להשלים עבודה במחשב הנייד והכל תוך כדי נסיעה בלימוזינה יוקרתית וממוזגת. הדרך האיכותית ביותר להסיע אנשי עסקים!

לשלב בין הנאה לעסקים

 

לאס וגאס לימוזין, החברה המובילה בתחום השכרת לימוזינה והסעות VIP, בעלת צי של לימוזינות ורכבי יוקרה לאנשי עסקים, מציעה שירות מיוחד בלימוזינות אמריקאיות מפוארות ברמה של 5 כוכבים. הלימוזינות מעוצבות ומסוגננות מבפנים עם מושבים בעלי ריפוד עור איכותי, שטיח מהודר, מערכת סאונד משוכללת, פלזמה גדולה, בר משקאות, מערכת תאורה וכל הפינוקים שקיימים בלימוזינות חדישות. החברה בעלת ניסיון רב בנסיעות מתוזמנות לאנשי עסקים וצוות נהגי החברה הינו צוות אדיב ומקצועי, מנומס ומיומן בשירות אנשי עסקים בדרכים.

נסיעה אקסקלוסיבית לאנשי עסקים

השכרת הלימוזינות של לאס וגאס לימוזין מוצעת בארץ ובחו"ל, ביעדים המבוקשים תוך שמירה על אווירה דיסקרטית. ישנה הפרדה בין תא הנהג לתא הנוסעים, בלימוזינה יכולים לשהות בין 7-8 אנשים ואף לקיים פגישת עסקים בעת הנסיעה בלימוזינה. כמו כן, נוכל לדאוג בהזמנה מראש למשקאות קלים, משקאות אלכוהוליים וכיבוד איכותי גדוש במטעמים.
איכות השירות היא מעל הכל! צוות הנהגים שלנו עומד ביעדים ובלוחות זמנים צפופים, ויסיע אתכם מפגישה לפגישה תוך עצירה בתחנות המבוקשות לכל אורך הדרך. בלימוזינה עצמה קל לנהל שיחות אישיות ונעים לעבוד. 

מבחינתכם, השכרת לימוזינה והסעות VIP היא הדרך הנכונה להרשים את הלקוחות ולפנק אותם בביקורם בארץ. 

תפריט עסקים